Radek Pilař - Rumcajs a Manka

Kombinovaná technika na ultrafánu. 12x10 cm. Nesignováno. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč

95483. Rumcajs a Manka
Dražba ukončena:21.05.2023 20:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč