Kombinované techniky - kresba a koláž, 30x22 cm a 10X10 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1931 - 1993
Narodil se v Písku. Studoval AVU v Praze u prof. Rady. Věnoval se ilustracím, grafice, malbě, filmové tvorbě, režii.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 32 000 Kč