Olej na plátně, 130x115 cm. Signováno vzadu Radan Wágner 1990. Rámováno.
Nejdelší strana: 132 cm
o autorovi: 1958
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.