Radan Wágner - Záře

Olej na sololitu, 70x55 cm. Signováno dole uprostřed Wagner. Olištováno

Nejdelší strana: 75 cm

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

123702. Záře
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 600 Kč