Radan Wagner - Malý výkřik

Nejdelší strana: 92 cm

Olej na plátně, 90x73 Signováno dole uprostřed Wagner 93. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

121515. Malý výkřik
Dražba ukončena:29.08.2024 22:43:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč