Radan Wagner - Bez názvu

Olej na plátně, 100x120 cm. Signováno vpravo dole Wagner 93. Nerámováno.

Nejdelší strana: 120 cm

o autorovi: 1958

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč.

vydraženo velký formát
123737. Bez názvu
Dražba ukončena:26.09.2024 20:20:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč