R. Weber - Cesta ve vsi

Olej na plátně ixovaný na kartonu, 46x56 cm. Signováno vlevo dole R. Weber. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.

R. Weber
20245. Cesta ve vsi
Dražba ukončena:30.05.2018 20:07:41
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 400 Kč