R. Poskočil

24934. Sousedky

popis: Olej na překližce, 18x31 cm. Signováno vlevo dole R. Poskočil. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.11.2018 18:57:00

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 700 Kč