R. Müller - Kuchyňské zátiší

Olej na plátně, 36x46 cm. Signováno vpravo dole R. Müller 48. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 61 cm

113650. Kuchyňské zátiší
Dražba ukončena:24.03.2024 21:24:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč