R. Miňovský

65419. Říčka na kraji lesa

popis: Olej na plátně, 44x55 cm. Signováno vlevo dole R. Miňovský. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 19.09.2021 20:19:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo