R. Marko - Léto v podhůří

Olej na plátně fixováném na kartonu, 45x60 cm. Signováno vpravo dole R. Marko. Rámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

78631. Léto v podhůří
Dražba ukončena:29.05.2022 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč