Jsme připraveni stejný prostor poskytnout také dalším sběratelům.
Olej na plátně, 70 x 90 cm, signováno autorsky vlevo dole, rámováno ve vídeňském uměleckém řemeslném masivním bohatě ornamentálně honosně zdobeném širokém rámu se zlatavě dukátovou patinací. Dílo z 30. let 20. století, původně součástí umělecké sbírky hraběte Magnise, majitele zámku ve Strážnici. Autor mistrně zachytil honosný stůl s neodmyslitelnou zvěřinou a nevtíravým způsobem i symbol šlechtického prostředí - v pozadí vyobrazeného lva s korunou na hlavě jako znak na cínovém talíři, umístěném nenápadně vpravo vzadu z části zakrytého závěsem. Francouzské víno, originál v typické lahvi s rubínovým odleskem ve sklenici vytváří celkově honosnou atmosféru tohoto kvalitního uměleckého díla. Reprezentativní salonní obraz v galerijním provedení.