R. Kriesl - Žena v šátku

Pastel, 40x26 cm. Signováno vlevo dole R. Kriesl. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i pasparta mírně poškozeny.

R. Kriesl
28361. Žena v šátku
Dražba ukončena:13.03.2019 21:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.03.2019 18:37:27 3147