R. Kos

62023. V plném létě

popis: Olej na překližce, 33x41 cm. Signováno vpravo dole R. Kos. Rámováno.

dražba ukončena: 25.07.2021 20:12:28

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč