R. Kos - U hráze

Olej na překližce, 65x74 cm, signováno vpravo dole R. Kos, rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

17060. U hráze
Dražba ukončena:28.02.2018 22:29:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč