R. Kos - Příchod podzimu

Olej na překližce, 52x54 cm. Signováno vlevo dole R. Kos. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 81 cm

82900. Příchod podzimu
Dražba ukončena:21.08.2022 20:25:18
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč