R. Kos - Nesmělá

Olej na plátně, 40x36 cm. Signováno vpravo dole R. Kos. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Sedící akt v pozici levého profilu až zády na pohovce přímo na spodní lince obrazové roviny. Žena má secesní účes i styl provedení. Obraz je malován svěže a citlivě ve velkých objemech.

87466. Nesmělá
Zbývá:1 dnů, 18 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 500 Kč