R. Kos

59740. Koně na poli

popis: Olej na plátně, 60x50 cm. Signováno vpravo dole R. Kos. Rámováno.

pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 000 Kč

1 000 Kč 04.05.2021 1:50:23 8263