Různé kresebné techniky, od 17x21 cm do 11x16 cm. 1x signováno Rud. Hoffmann, 1x signováno nečitelně, 1x nesignováno. 1x pasparta, sklo, 1x rám, pasparta, sklo, 1x rám. Pozn.: 1x papír poškozen. Rámy mírně poškozeny.