R. Gebler

308525. Studie krojovaného muže

popis: Akvarel, 30x21 cm. Signováno vpravo dole R. Gebler. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám i papír mírně poškozeny.

dražba ukončena: 02.05.2021 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 25.04.2021 9:06:30 4662