R. Brand - Dva pastely

40x60 cm, 34x51 cm, oba signovány R. Brand, rámovány, zaskleny.

Pozn.: Rámy poškozeny.

2368. Dva pastely
Dražba ukončena:27.05.2015 22:00:50
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 27.05.2015 21:55:50 292