Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x33 cm, signováno vpravo dole R. Brachtl, rám.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1892 - 1981
Narodil se v Postřelmově na Moravě. Žák pražské UMPRUM a AVU. Jako čs. legionář v Rusku a Francii zůstal i po válce činný ve vojenské službě až do konce první republiky, poté se znovu aktivně věnoval malířství. Ve své malířské tvorbě se věnoval především portrétní tvorbě.