R. Brachtl - Dívka v bílé halence

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 50x33 cm, signováno vpravo dole R. Brachtl, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1981
Narodil se v Postřelmově na Moravě. Žák pražské UMPRUM a AVU. Jako čs. legionář v Rusku a Francii zůstal i po válce činný ve vojenské službě až do konce první republiky, poté se znovu aktivně věnoval malířství. Ve své malířské tvorbě se věnoval především portrétní tvorbě.

R. Brachtl
16950. Dívka v bílé halence
Dražba ukončena:01.03.2018 21:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč