Kombinované techniky, oba 32x49 cm, oba signovány vlevo dole R. Tomic 1937, rám, zaskleno.
1905-1988
Učil se na škole v Bělehradě a poté zamířil za studii do Záhřebu. Po absolování studií se výrazně zapojuje do kulturního dění v Bosně a Hercegovině.
Pozn.: Rám poškozen.