Olej na plátně, 65x75 cm. Signováno vpravo dole Quido R. Kocian. Rámováno.
Nejdelší strana: 85 cm
o autorovi: 1908 - 1981
Narodil se v Hořicích v Podkrkonoší. Studoval UMPRUM u prof. Habauera a Bendy a soukromě mozaiku u prof. Ulmana. Ve svých dílech se inspiroval hlavně motivy staré i moderní Prahy a rodných Hořic.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč