Quido Roman Kocian - Portrét mladé dívky s obrazem

Olej na plátně, 77x67 cm. Signováno vpravo dole Quido Roman Kocián. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 97 cm

o autorovi: 1908 - 1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

91609. Portrét mladé dívky s obrazem
Dražba ukončena:30.03.2023 21:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč