Quido Roman Kocian - Opojení hudbou

Olej na plátně, 52x60 cm. Signováno vlevo dole Quido Roman Kocián 1945. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1908 - 1981
Narodil se v Hořicích v Podkrkonoší. Studoval UMPRUM u prof. Habauera a Bendy a soukromě mozaiku u prof. Ulmana. Ve svých dílech se inspiroval hlavně motivy staré i moderní Prahy a rodných Hořic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

89582. Opojení hudbou
Dražba ukončena:22.02.2023 21:15:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč