Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vpravo Quido Roman Kocian 1941. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.
o autorovi: 1908 - 1981
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč