Quido Roman Kocian - Domeček

Olej na plátně, 66x75 cm. Signováno vpravo dole Quido Roman Kocián 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1908 - 1981
Narodil se v Hořicích v Podkrkonoší. Studoval UMPRUM u prof. Habauera a Bendy a soukromě mozaiku u prof. Ulmana. Ve svých dílech se inspiroval hlavně motivy staré i moderní Prahy a rodných Hořic.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

46269. Domeček
Dražba ukončena:24.06.2020 20:53:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:9 000 Kč