Quido Roman Kocián

687. Stolek s kyticí a ovocem

popis: Kolorovaná kresba, 35x25 cm, rám, zaskleno, signováno vlevo nahoře a datováno 1961

Pozn.: Vzadu věnování

dražba ukončena: 27.11.2013 20:22:08

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 400 Kč

400 Kč 27.11.2013 20:22:08 74