Quido Roman Kocian - Sen

Olej na plátně, 82x100 cm, signováno vpravo dole Quido R. Kocián, rám.

5922. Sen
Dražba ukončena:26.10.2016 21:04:35
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč