Quido Mánes - Portrét ženy

Akvarel a tužka na papíře, 28x23 cm. Signováno dole uprostřed Q. Mánes. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1828-1880

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

63779. Portrét ženy
Dražba ukončena:26.08.2021 23:01:49
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč