Quido Mánes - Portrét Moniky Úhlové- rozené Appeltauerové

Olej na plátně, 40x32 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Zezadu přípis Quido Mánes. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1828-1880

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.

38284. Portrét Moniky Úhlové- rozené Appeltauerové
Dražba ukončena:28.11.2019 22:17:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:16 000 Kč