Olej na plátně, 38x28 cm. Signováno vlevo dole Mánes. Rám.
Pozn.: Rám i malba poškozeny. Restaurováno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc..
o autorovi: 1828-1880
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 2 100 000 Kč.