Quido Fojtík - Pole

Akryl, 81x122 cm. Signováno vpravo dole Q. Fojtík. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1926 - 1995
Narodil se v Praze. Studoval AVU u prof. Sychry a dále na PFUK u prof. Boudy, Lidického a Salzmana. Hojně vystavoval.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 36 000 Kč.

49331. Pole
Dražba ukončena:01.10.2020 19:45:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč