Qi Baishi - Hrozen vína

Pozn.: 1. polovina 20. století.

Dřevořez, 26x16 cm. Signováno. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1864 – 1957
Čínský malíř, kaligraf, řezbář a básník. Měl mimořádný vliv na formování čínského malířského stylu 20. století.

81769. Hrozen vína
Dražba ukončena:17.08.2022 20:36:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 14.08.2022 19:46:56 1101
500 Kč 27.07.2022 23:15:53 659