Pozn.: 1. polovina 20. století.
Dřevořez, 26x16 cm. Signováno. Pasparta, sklo.
o autorovi: 1864 – 1957 Čínský malíř, kaligraf, řezbář a básník. Měl mimořádný vliv na formování čínského malířského stylu 20. století.