Q. Nam

17327. Zátiší s mlýnkem

popis: Olej na plátně, 63x45 cm, signováno vpravo dole Q. Nam, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 28.03.2018 21:30:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 28.03.2018 19:37:05 3502