Q. Nam - Zátiší s mlýnkem

Olej na plátně, 63x45 cm, signováno vpravo dole Q. Nam, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Q. Nam
17327. Zátiší s mlýnkem
Dražba ukončena:28.03.2018 21:30:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 28.03.2018 19:37:05 3502