První třetina 20. století - Pohlednice českých měst a městeček

Několik set pohlednic českých měst, z toho většina prošla poštou, uloženy jsou v dřevěné krabici. Rozměry krabice 35x20x20 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

První třetina 20. století
84220. Pohlednice českých měst a městeček
Zbývá:9 dnů, 20 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:23:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč