První třetina 19. století - Výjev sv. Rodiny s Pannou Marií

Olej na plátně, 46x34 cm Nesignováno Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

První třetina 19. století
77133. Výjev sv. Rodiny s Pannou Marií
Dražba ukončena:25.05.2022 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč