První republika - Karafa

Nejdelší strana: 20 cm

Hraněné sklo, kov. Výška 20 cm. Neznačeno.

Pozn.: mírně poškozeno.

První republika
130111. Karafa
Zbývá:8 dnů, 13 hodin
Konec dražby:01.12.2024 21:30:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč