První polovina 19. století - Komoda s bohatou intarzií

Výška: 93 cm, šířka: 123 cm, hloubka: 65 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

doporučujeme
První polovina 19. století
128696. Komoda s bohatou intarzií
Zbývá:5 dnů, 17 hodin
Konec dražby:27.11.2024 20:18:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:3 100 Kč

3 100 Kč 05.11.2024 19:41:27 7478
3 000 Kč 05.11.2024 19:22:20 627