Prusko 2. pol. 19. stol. -  Kord pro diplomaty

Leptaná čepel, původní zlacení. Celková délka: 93 cm. Délka čepele: 75 cm.

Prusko 2. pol. 19. stol.
94589. Kord pro diplomaty
Dražba ukončena:31.05.2023 20:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč