Střední Evropa přelom 18. a 19. stol. - Lovecká křesadlová broková puška

Nejdelší strana: 73 cm

Materiál dřevo, kov. Délka 73 cm. Pochází z pozůstalosti německého malíře Leo Putze.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa přelom 18. a 19. stol.
123503. Lovecká křesadlová broková puška
Zbývá:6 dnů, 20 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:42:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:4 800 Kč