P.Roučka, M.Troub, J.Švengsbír, Z.Heritesová, J.Šefl, L.Lojdová, F.Mathauser, M.Dalibor - Soubor 11 grafických listů 60. - 80.léta 20. stol.

Různé grafické techniky, od 38x53 cm do 16x9 cm. 1x rám, pasparta, sklo (autor Josef Saska), 4x pasparta, 6x volné listy. Všechny signovány, z toho 1 nečitelně.

Pozn.: Některé poškozeny.

P.Roučka, M.Troub, J.Švengsbír, Z.Heritesová, J.Šefl, L.Lojdová, F.Mathauser, M.Dalibor
44394. Soubor 11 grafických listů 60. - 80.léta 20. stol.
Dražba ukončena:13.05.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč