Procházka

303670. Valašsko

popis: Olej na kartonu, 33x45 cm. Signováno vpravo dole Procházka. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 18.02.2020 20:07:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 11.02.2020 20:25:10 6609