Procházka - Husopaska u rybníka

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Procházka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Procházka
87464. Husopaska u rybníka
Zbývá:1 dnů, 20 hodin
Konec dražby:04.12.2022 20:20:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:500 Kč

500 Kč 01.12.2022 22:31:26 2559