Jaro Procházka - Děvčátka

Olej na plátně, 69x64 cm, signováno vlevo dole Procházka 15, rám.

1886, Praha - 1949
Žák UMPRUM (1900-1904, prof. Jakesch), AVU (1915-studium přerušeno sv.v.).

Pozn.: Plátno mírně povoleno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3014. Děvčátka
Dražba ukončena:01.10.2015 22:30:47
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč