MENU
Vstup do aukce
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa 1/2)
31. července 2024 od 20:00
164. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek 2/2)
1. srpna 2024 od 20:00
158. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, starožitnosti a kalamáře
28. července 2024 od 20:00
159. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
4. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: Pozůstalost po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
7. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE ASIATIKA: Z pozůstalosti po významném sběrateli a mecenáši umění JUDr. Ing. Jaroslavu Karáskovi
21. srpna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
19. září 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Zlato 14 KT.
Pozn.: Bez záruky chodu.
> zpět na aukční výsledky
doporučujeme
Prim
113351. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 22,96 g
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
vydraženo za:
10 000 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
10 000 Kč
limit (03.04.2024 20:47:09)
8192
10 000 Kč
14888
9 500 Kč
limit (03.04.2024 20:38:25)
8192
9 000 Kč
1252
8 500 Kč
limit (03.04.2024 19:55:12)
8192
8 000 Kč
limit (03.04.2024 19:55:11)
15031
5 500 Kč
limit (03.04.2024 17:42:16)
15031
5 000 Kč
limit (03.04.2024 17:42:15)
4706
3 100 Kč
limit (03.04.2024 16:05:32)
4706
3 000 Kč
limit (03.04.2024 16:05:31)
7917
2 800 Kč
7917
2 700 Kč
15031
2 600 Kč
1252
2 500 Kč
4966
2 400 Kč
9420
2 300 Kč
10921
2 200 Kč
36
2 100 Kč
3798
2 000 Kč
5420
1 900 Kč
7917
1 800 Kč
4966
1 700 Kč
3798
1 600 Kč
4966
1 500 Kč
627