Prim - Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 22,96 g

Zlato 14 KT.

Pozn.: Bez záruky chodu.

Prim
113351. Dámské hodinky, zlato 585/1000, značeno platnou puncovní značkou "labuť", hrubá hmotnost 22,96 g
Dražba ukončena:03.04.2024 20:50:10
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:10 000 Kč