Václav Příhoda - Z Podkarpatské Rusi

Olej na kartonu, 48x61 cm, signováno vpravo dole V. Příhoda, rám.

1888, Praha - 1941, Praha

Pozn.: Rám mírně poškozen. Karton mírně prohnutý.

5846. Z Podkarpatské Rusi
Dražba ukončena:26.10.2016 19:21:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 900 Kč