Přemysl Vanke - Výlov

Olej na plátně, 90x110 cm, signováno vpravo dole Vanke 61, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Pochází z majetku rodiny autora.

o autorovi: 1923 –
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na VŠUP v Praze u J. Nováka a F. Kysely. Působil jako sklářský designér a reklamní grafik, žil v Praze. Věnoval se grafice, krajinomalbě a ilustrátorství, specializoval se na přírodní témata, myslivectví a botaniku.

11665. Výlov
Dražba ukončena:28.06.2017 18:58:00
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 200 Kč