Přemysl Vanke - Slezová růže

Olej na plátně, 75x60 cm, signováno vpravo dole Vanke 71, rám.

o autorovi: 1923 –
Malíř, grafik, ilustrátor. Studoval na VŠUP v Praze u J. Nováka a F. Kysely. Působil jako sklářský designér a reklamní grafik, žil v Praze. Věnoval se grafice, krajinomalbě a ilustrátorství, specializoval se na přírodní témata, myslivectví a botaniku.

15481. Slezová růže
Dražba ukončena:24.01.2018 21:07:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 700 Kč